102, Події, Суспільство

На Шосткинщині поліція провела профілактичні заходи з дітьми

Співробітники сектору ювенальної превенції провели профілактичні бесіди з батьками та дітьми щодо заборони відвідування, а тим більше розваг в недобудованих будівлях, закинутих приміщеннях, дахах багатоповерхових будинків та інших небезпечних спорудах. Про це повідомляє Відділ комунікації поліції Сумської області.

Зазначається, що зараз у школярів тривають літні канікули. З метою недопущення прикрих випадків з дітьми поліцейські постійно проводить різні профілактичні заходи та закликають батьків посилити контроль за ними у цей період.

Цього разу правоохоронці під час несення служби зустрічали дітей різного віку та розповідали про загрози, що можуть чатувати на них на вулиці та вдома. Особливо звертали увагу на недопущенні «забав» біля небезпечних споруд. Інспектори інформували, що найчастіше діти травмуються, якщо залишаються без контролю дорослих.

Тому наголошували батькам про необхідність бути обізнаними про те як проводить час їх дитина та навчати малечу основним правилам безпеки при перебуванні на вулиці. Крім того поліцейські нагадали про відповідальність батьків за неналежне виконання своїх обов’язків, тому що саме вони несуть особисту відповідальність за життя і здоров’я своїх дітей.

Коментувати