Вчора інспектор сектору ювенальної превенції разом з поліцейським офіцером Березівської територіальної громади завітали до родин села Шевченкове. Про це повідомляє Відділ комунікації поліції Сумської області.
![](https://shostka-news.com/wp-content/uploads/2023/03/FB_IMG_1678525165034.jpg)
Поліцейські перевірили умови проживання дітей, наявність всіх необхідних засобів для повноцінного навчання. Сім’ям передали засоби особистої гігієни, продукти харчування, одяг, іграшки.
З батьками правоохоронці провели профілактичні бесіди щодо виховання дітей. Крім того, нагадали основні правила безпечного користування інтернет-ресурсами.
Діткам розповіли про норми спілкування з батьками та в школі, як уникати конфліктних ситуацій. Не залишили поза увагою і питання безпеки дорожнього руху.
Коментувати
Щоб відправити коментар вам необхідно авторизуватись.