102, Події, Суспільство

На Шосткинщині поліцейські притягнули до відповідальності батьків, які неналежно виконують свої обовʼязки

Із метою запобігання неналежному ставленню батьків до виконання своїх обов’язків по вихованню дітей, жорстокого поводження з дітьми, а також недопущення будь-яких надзвичайних ситуацій за участю дітей, правоохоронці на постійній основі проводять профілактичні заходи з сім’ями, які потрапили у складні життєві обставини. Про це повідомляє Відділ комунікації поліції Сумської області.

Так, сьогодні інспектори сектору ювенальної превенції відвідали за місцем мешкання дітей, які виховуються у під облікових сім’ях на території Ямпільської об’єднаної територіальної громади.

Під час візиту поліцейські перевіряли умови належного проживання та розвитку дітей, зокрема наявність продуктів харчування, одягу за сезоном, спального місця, а також можливостей для здобуття освіти, в тому числі в онлайн форматі. До того ж, інспектори нагадали батькам про відповідальність за неналежне виконання батьківських обов’язків та прояви домашнього насильства у будь-якій формі.

У ході перевірки було виявлено серйозні порушення у трьох таких родинах. Відносно батьків правоохоронці склали протоколи про адміністративні правопорушення за ч. 1 ст. 184 «Невиконання батьками або особами, що їх замінюють, обов’язків щодо виховання дітей» Кодексу України про адміністративні правопорушення.

Коментувати