За повідомленням Поліції Сумської області, садовий інвентар, вироби з металу, будівельний інструмент, вудку та навіть одяг і взуття викрав з дачного будинку пенсіонерки зловмисник. Правоохоронці не лише «гарячим слідом» встановили особу крадія, а й повернули власниці її майно.З заявою про крадіжку до поліції Шостки звернулася 70-річна місцева жителька. Вона розповіла, що невідомий проник до її дачного будинку в селі Остроушки і викрав звідти багато майна: алюмінієвий посуд, садовий інвентар, електричний подовжувач, шпателі, плоскогубці, вудку, одяг і взуття. Провівши оперативні заходи, співробітники кримінальної поліції Шостки по «гарячих слідах» встановили особу зловмисника. Ним виявився раніше судимий 36-річний місцевий житель. Викрадені з будинку потерпілої речі правоохоронці знайшли у нього в домогосподарстві.
![](https://shostka-news.com/wp-content/uploads/2022/05/викрадене-майно-1-1024x758.jpg)
![](https://shostka-news.com/wp-content/uploads/2022/05/викрадене-майно-2-1024x774.jpg)
Їх вилучили та повернули власниці. Відносно підозрюваного в поліції відкрили кримінальне провадження за ознаками ч. 4 ст. 185 «Крадіжка» Кримінального кодексу України. Санкція статті передбачає від п’яти до восьми років позбавлення волі.Відділ комунікації поліції Сумської області
Коментувати
Щоб відправити коментар вам необхідно авторизуватись.