Менше години знадобилось правоохоронцям, аби встановити місцезнаходження хлопця, якому саме цього дня виповнилось 18 років. Про це повідомляє Відділ комунікації поліції Сумської області.
![](https://shostka-news.com/wp-content/uploads/2023/04/341042038_251188667259552_8483257908102709638_n-1024x845.jpg)
Зазначається, що близько 19:30 до поліції звернулась стурбована жінка та повідомила, що її син пішов з дому та не виходить на зв’язок. Як з’ясували правоохоронці, юнаку саме цього дня виповнилось 18 років, та через виниклий конфлікт з матір’ю, він зібрав речі та пішов у невідомому напрямку.
Заявниця намагалась зв’язатися з сином за допомогою мобільного, через друзів та знайомих, але зусилля були марні. Тоді жінка звернулась до поліції.
На пошуки були орієнтовані усі наряди правоохоронців. І вже менше ніж за годину працівники поліції встановили місцезнаходження хлопця. З усіма членами родини поліцейські провели профілактичну бесіду і роз’яснили їх права та обов’язки.
Коментувати
Щоб відправити коментар вам необхідно авторизуватись.