101, Події, Суспільство

На Шосткинщині поліцейські здійснили мрію хлопчика

У сьогоднішніх реаліях люди на прикордонні живуть в постійному стресі. Аби додати фарб у воєнні будні поліцейські спільно з небайдужими громадянами здійснюють мрії дітей у рамках акції «Мріяти про майбутнє разом». Про це повідомляє Відділ комунікації поліції Сумської області.

Поліцейські регулярно цікавляться життям та проблемами батьків з дітьми, за можливості допомагають забезпечити певні потреби родин. Так, нещодавно в с. Сорокине Середина-Будської громади правоохоронці завітали до однієї з місцевих родин.

Під час спілкування 10-річний хлопчик поділився з поліцейськими своєю мрією, якою виявився самокат. Тож правоохоронці вирішили здійснити мрію дитини.

І вже невдовзі до батьків хлопчика зателефонувала інспектор сектору ювенальної превенції Юлія Московко та запросила до Середина-Будського підрозділу поліції. Коли інспектор вийшла з коробкою, хлопчик навіть не міг здогадатись, що знаходиться всередині. До чого ж він здивувався, коли побачив вміст пакунку. Там була його мрія – той самий самокат.

Батьки разом з сином були дуже вдячні за такий приємний подарунок.

Коментувати