У сьогоднішніх реаліях люди на прикордонні живуть в постійному стресі. Аби додати фарб у воєнні будні поліцейські спільно з небайдужими громадянами здійснюють мрії дітей у рамках акції «Мріяти про майбутнє разом». Про це повідомляє Відділ комунікації поліції Сумської області.
![](https://shostka-news.com/wp-content/uploads/2023/05/348420381_2570833453073674_5225260261647458732_n-1024x769.jpg)
Поліцейські регулярно цікавляться життям та проблемами батьків з дітьми, за можливості допомагають забезпечити певні потреби родин. Так, нещодавно в с. Сорокине Середина-Будської громади правоохоронці завітали до однієї з місцевих родин.
![](https://shostka-news.com/wp-content/uploads/2023/05/347861313_259616129902234_6673570797014852299_n-1024x769.jpg)
Під час спілкування 10-річний хлопчик поділився з поліцейськими своєю мрією, якою виявився самокат. Тож правоохоронці вирішили здійснити мрію дитини.
І вже невдовзі до батьків хлопчика зателефонувала інспектор сектору ювенальної превенції Юлія Московко та запросила до Середина-Будського підрозділу поліції. Коли інспектор вийшла з коробкою, хлопчик навіть не міг здогадатись, що знаходиться всередині. До чого ж він здивувався, коли побачив вміст пакунку. Там була його мрія – той самий самокат.
Батьки разом з сином були дуже вдячні за такий приємний подарунок.
Коментувати
Щоб відправити коментар вам необхідно авторизуватись.