10 травня тимчасово виконуюча обов’язки голови районної державної адміністрації – начальника районної військової адміністрації Оксана Тарасюк привітала з прийдешнім святом Днем матері, жінок, які виховали героїв, що захищають країну від російської навали.
![](https://shostka-news.com/wp-content/uploads/2024/05/photo_2024-05-10_11-00-41-1006x1024.jpg)
![](https://shostka-news.com/wp-content/uploads/2024/05/photo_2024-05-10_11-00-45-1024x845.jpg)
«Ми захоплюємось героїзмом та силою духу українських матерів. Самовідданістю і готовністю прихилити небо для своїх дітей. Сьогодні ваші віра, любов та підтримка повсякчас живуть у серцях наших воїнів. Низький уклін та велика шана українським матерям, чиї сини та доньки захищають Україну. Дякую за все, що ви робите задля наближення нашої Перемоги»., -відзначила Оксана Тарасюк.
Коментувати
Щоб відправити коментар вам необхідно авторизуватись.