102, Події

На Шосткинщині відкрито першу поліцейську станцію

Як повідомляє Відділ комунікації поліції Сумської області, в рамках проєкту «Поліцейський офіцер громади» в селищі Вороніж запрацювала перша поліцейська станція в Шосткинській територіальній громаді. На її урочистому відкриті були присутні представники влади області і територіальної громади, керівництво Шосткинського районного управління.

Спільними зусиллями керівництва поліції області та місцевої влади відсьогодні у селищі Вороніж, що на Шосткинщині, запрацювала поліцейська станція. Вона розташована у центрі селища та обслуговуватиме майже 7 000 населення.

За словами начальника Шосткинського районного управління поліції Ігоря Нагорного, головний посил відкриття поліцейської станції та роботи поліцейського офіра громади – я тут живу, я тут працюю.

Що важливо, відтепер поліцейські офіцери громади протягом 24 годин на добу та семи днів на тиждень будуть знаходитись на території громади, працювати тут та, зокрема, здійснювати прийом в цій поліцейській станції. На урочистому відкритті були присутні поважні гості з числа керівництва області та Шосткинської територіальної громади.

Коментувати