В Сумах відбувся Чемпіонат області з боксу, в якому взяли участь понад 100 спортсменів. Про це повідомляє КДЮСШ “Барса”.
![](https://shostka-news.com/wp-content/uploads/2024/02/бокс.jpg)
Окрім господарів на Чемпіонаті виступили боксери з міст Шостка, Ромни, Охтирка, Глухів, Путивль, Тростянець, Лебедин.
Честь нашого міста захищали вихованці КДЮСШ “Барса”, яких тренують Євген Хрестіков, Олексій Боровик, Сергій Підлипний. Шосткинці показали відмінний результат. 5 учасників – 5 перших місць.
![](https://shostka-news.com/wp-content/uploads/2024/02/бокс-2-461x1024.jpg)
«Золото» чемпіонату вибороли Микола Цурган (2013 р. н., вагова категорія 32 кг), Еміль Сеідов (2011 р. н., вагова категорія 40 кг), Денис Горбачов (2010 р. н., вагова категорія 42 кг), Тихон Мандрикін (2009 р. н., вагова категорія 57 кг), Арсеній Ричков (2007 р. н., вагова категорія 63,5 кг).
Варто додати, що під час Чемпіонату області Тихон Мандрикін отримав посвідчення кандидата у майстри спорту України.
![](https://shostka-news.com/wp-content/uploads/2024/02/бокс-3-768x1024.jpg)
![](https://shostka-news.com/wp-content/uploads/2024/02/бокс-4-768x1024.jpg)
![](https://shostka-news.com/wp-content/uploads/2024/02/бокс-5-768x1024.jpg)
![](https://shostka-news.com/wp-content/uploads/2024/02/бокс-6-768x1024.jpg)
Коментувати
Щоб відправити коментар вам необхідно авторизуватись.