Втрата, Події

На фронті загинув шосткинець, син депутата райради, Степан Черноштан

Захищаючи волю і незалежність України 29 серпня загинув син депутата Шосткинської районної ради Ірини Черноштан, військовослужбовець ЗСУ Степан Черноштан. Про це повідомляє Шосткинська районна рада.

Степан Олександрович ЧЕРНОШТАН народився 7 квітня 1993 року у місті Калуш, Івано-Франківської області. Родина проживала у Шостці Сумської області, де хлопець ходив у садочок та школу. Був Президентом школи, надзвичайно порядним, ввічливим та вихованим, навчався на відмінно. Навчання у школі поєднував із заняттями ковзанярським спортом: 11 років хлопець присвятив бігу на ковзанах.

З дитинства Степан мріяв бути будівельником, обрав мирну професію, і після закінчення школи вступив до Київського національного університету будівництва і архітектури.

Після навчання чоловік залишився працювати у Києві за спеціальністю інженер-будівельник, потім деякий час працював у бюро технічної інвентаризації. Його, дуже порядного та відповідального, цінували на роботі.

Познайомився з дівчиною Альоною, яку покохав усім серцем і взяв за дружину. У подружжя народився синочок Тимофій. Степан обожнював родину, безмежно пишався сином.

Сім’я нещодавно переїхала до Мартусівки, Степанові дуже сподобалось це мальовниче село, він мріяв тут жити і виховувати сина.

На початку травня 2023 року чоловіка призвали до військової служби. Родині про це Степан сказав лише після того, як пройшов медичну комісію.

Я знаю, кого я захищатиму. Я знаю, за що буду воювати, – сказав він тоді своїй мамі Ірині.

Після проходження військової підготовки на Київщині, Степан потрапив до 4-ї бригади оперативного призначення імені Героя України сержанта Сергія МИХАЛЬЧУКА (в/ч 3018). Ця бригада відома також як бригада швидкого реагування Національної гвардії України.

Степан усією душею був відданий своїм побратимам і говорив:

– Хлопців не залишу, без них – нікуди. Я з ними до кінця.

29 серпня 2023 року, на Бахмутському напрямку під час виконання бойового завдання Степан загинув.

У нього залишились дружина та 1-річний син.

Шосткинська районна рада та виконавчий апарат висловлює щирі співчуття родині, близьким і рідним Степана. Це непоправне горе важко пережити, і ми спільно з вами переживаємо цей тяжкий момент. 

Царство небесне. Вічна і світла пам’ять захиснику.

Коментувати