21 березня рятувальники тричі залучалися на гасіння сухої трави в дачних масивах нашої громади. Загальная площа, яку охопив вогонь становила 5 га. Рятувальникам знадобилося майже 8 тонн води, аби приборкати загоряння. У всіх випадках причиною пожеж стало необережне поводження з вогнем невстановленої особи.
![](https://shostka-news.com/wp-content/uploads/2022/03/276131538_336890191806672_6767528141566264913_n-1024x536.jpg)
– Рятувальники вкотре звертаються до громадян та закликають не випалювати сухостій, особливо у цей не легкий час! НЕ ПАЛІТЬ ТРАВУ, НЕ ДОПОМАГАЙТЕ ВОРОГУ!, – повідомляє Головне управління ДСНС України у Сумській області.
![](https://shostka-news.com/wp-content/uploads/2022/03/276175429_336889431806748_4756393013088486864_n-1.jpg)
Коментувати
Щоб відправити коментар вам необхідно авторизуватись.