Протягом минулих двох тижнів на базі Шосткинського центру первинної медико-санітарної домоги представниками організаніції “Сумка самарянина”проводились тренінги для персоналу від тренерів із США, Австралії та України. Більше шістидесяти співробітників пройшли тренінги та отримали сертифікати.
Також у важкодоступній місцевості та сельській мережі нашої громади буде працювати мобільна група. Медичну команду складатимуть: сімейний лікар,медсестра,психолог та юрист, які надаватимуть безкоштовні медичні послуги, лабораторне та ментальне обстеження та безкоштовну видачу базових медикаментів.
Про це розповів в.о. директора Шосткинського центру первинної медико-санітарної допомоги Олександр Мазур на апаратній нараді.
![](https://shostka-news.com/wp-content/uploads/2024/06/загружено-2-2.jpg)
Коментувати
Щоб відправити коментар вам необхідно авторизуватись.