Відео, Мистецтво, Новини, Суспільство

На сцені Національної опери України заспівала випускниця Шосткинської дитячої школи мистецтв (+ відео)

У День Соборності України вихованка народного фольклорного ансамблю “Любисток” і випускниця Шосткинської дитячої школи мистецтв Марина Наймитенко, заспівала на концерті у рамках проєкту «Мистецтво єднає Україну».

Концерт, який відбувся у Національній опері України ім. Т. Г. Шевченка, об’єднав всі оперні театри країни. Одеський оперний театр був представлений сучасною оперою «Катерина» Олександра Родіна, голосом солістки Марини Наймитенко. Про це повідомила викладачка Марини по класу сольного співу Тетяна Стегайло.

На головній сцені країни шедеври оперної музики зазвучали найкращими голосами України справжніх діамантів української опери! Як педагог завжди вірила в успіх Марини, тому що з дитячих років навчання вона була працьовита, вихована, наполеглива, талановита, з унікальним тембром голосу!, – зазначила Тетяна Стегайло.

Аматорська зйомка.

Коментувати