Як повідомив голова облдержадміністрації Дмитро ЖИВИЦЬКИЙ, 11 лютого під час засідання Президії Конгресу місцевих та регіональних влад при Президентові України було презентовано Програму «Енергетична незалежність», повідомляє Сумска ОДА.
![](https://shostka-news.com/wp-content/uploads/2022/02/1242.jpg)
Програма Глави держави Володимира ЗЕЛЕНСЬКОГО ««Енергетична незалежність» передбачає «зелену» трансформацію економіки та підвищення рівня енергозбереження, зокрема шляхом термомодернізації житлових будинків, повідомив голова облдержадміністрації під час апаратної наради.
![](https://shostka-news.com/wp-content/uploads/2022/02/1260-1024x683.jpg)
– Президент України зауважив, що енергетична незалежність – це запорука сильної держави, тому він ініціював програму термомодернізації, яка має на меті зменшити споживання імпортних енергоносіїв. У результаті реалізації цієї програми понад 1,5 млн громадян уже наступного опалювального сезону зможуть платити за тепло менше, – зазначив Дмитро Живицький.
На Сумщині планують термомодернізувати за цією програмою 150 будинків. Такими є результати попереднього відбору за цією програмою.
Коментувати
Щоб відправити коментар вам необхідно авторизуватись.