Енергетика, Офіційно, Суспільство

На Сумщині 15 лютого встановлено днем без обмежень використання електроенергії

За розпорядженням Міністерства енергетики України та відповідно затвердженого графіку НЕК Укренерго, з 9 лютого по 20 лютого в усіх областях країни планується проведення вимірів погодинного електричного навантаження, повідомляє АТ “Сумиобленерго”.

Такі заходи проводяться з метою отримання точної інформації про обсяг реального споживання електроенергії на добу кожним регіоном. Режимний день у Сумській області заплановано на 15 лютого, тож у зв’язку з цим графіки погодинних відключень не застосовуватимуться. Відключення можливі лише у зв’язку із аварійними ситуаціями у мережах або загрозами ракетних ударів по Україні.

Плануйте споживання електричної енергії на 15 лютого з урахуванням відсутності обмежень, для аналізу споживання в умовах нормального функціонування області, – повідомляють в АТ “Сумиобленерго”.

Також в повідомленні зазначається, що від результату вимірів режимного дня залежить величина ліміту потужності електроенергії для Сумської області та, відповідно, кількість годин зі світлом у майбутньому.

Енергетики підкреслюють, 15 лютого громадяни можуть планувати свою роботу без обмежень, використовувати електроприлади як у звичайних, повсякденних умовах, щоб можна було зрозуміти скільки потужності необхідно для нормальної, повноцінної роботи регіону.

Коментувати