Вчора, близько 18:55 до чергової частини Конотопського районного відділу поліції надійшло повідомлення про дорожньо-транспортну пригоду в селі Юрівка. На місце події негайно прибула слідчо-оперативна група, повідомляють правоохоронці.
На місці події, правоохоронці встановили, що 55-річний чоловік рухався по дорозі на мотоблоці, не впорався з керуванням, здійснив перекидання і потрапив під колеса транспорту. Внаслідок дорожньо-транспортної пригоди чоловік загинув на місці. Внаслідок ДТП чоловік загинув на місці.
![](https://shostka-news.com/wp-content/uploads/2024/05/дтп.jpg)
Коментувати
Щоб відправити коментар вам необхідно авторизуватись.