Події, Суспільство

На Сумщині триває ремонт доріг

Як повідомив під час апаратної наради виконуючий обов’язки директора Департаменту розвитку громад, територій та інфраструктури Сумської обласної державної адміністрації Володимир Дудченко, в області на місцевих дорогах заплановане проведення аварійного ремонту суцільними ділянками 55 км та 380 км дрібним ремонтом. Про це повідомляє Сумська ОВА.

– Станом на сьогодні у Сумській області відремонтовано суцільними ділянками 33,5 км, у тому числі за останній тиждень – 2 км, дрібним ремонтом відремонтовано 204,7 км автомобільних доріг місцевого значення, у тому числі за останній тиждень 21,6 км, – зазначив Володимир Дудченко.

Роботи з відновлення дорожнього покриття на місцевих дорогах проводилися в Шосткинському, Конотопському, Роменському та Сумському районах.

Тимчасово виконуючий обов’язки начальника Сумської обласної військової адміністрації Тарас Савченко доручив дорожникам активізуватись, і поки на Сумщині хороша погода, виконувати всі заплановані роботи з ремонту доріг та відновлення інфраструктури.

Коментувати