Події, Суспільство

На Сумщині триває реалізація проєктів, що фінансуються з державного бюджету

Під час наради з головами районних військових адміністрацій та територіальних громад начальник Сумської ОВА Володимир Артюх наголосив, що всі проєкти мають бути реалізовані в цьому році.

Невикористані кошти-це нереалізовані можливості забезпечення належного рівня життєдіяльності громад та вирішення належних проблем.

Сумській області у цьому році на реалізацію проектів було виділено безпрецедентну підтримку з державного бюджету в загальній сумі 1 мільярд 729 мільйонів 143,5 тис. грн. І ми маємо зробити все можливе, щоб усі проекти, на які передбачені ці проєкти, були виконані. Тому по кожному проєкту має бути дорожня карта із чіткими термінами виконання і дотримуйтеся цих термінів, – наголосив очільник області.

Як повідомив під час наради перший заступник начальника Сумської ОВА Тарас Савченко, у минулу середу за дорученням Володимира Артюха і за спільним рішенням всіх заступників під час наради детально обговорили з громадами по кожному об’єкту, який відновлюватиметься за кошти державного бюджету.

Протокольним дорученням №76 від 30 серпня було визначено 30 завдань. Виконано із них 17%, виконується 50% і не виконуються або надана неповна інформація щодо 1/3 завдань, з визначених протоколом, – повідомив Тарас Савченко.

Учасники наради знову заслухали керівників громад про стан реалізації проєктів за кошти держбюджету. Так, Сумська громада працює над кількома дуже важливими проєктами. Це зокрема, реконструкція каналізаційного напорного колектора віл КНС № 1А до міських очисних споруд та реконструкція теплових мереж для забезпечення взаємного резервування теплових джерел Сумської ТЕЦ та КППВ в м. Суми.

Вчора ми розмовляли з міським головою. Це дуже серйозні два проєкти, які жителі міста Суми чекали для міста Суми. Їх десятиріччя не могли виконати. І зараз держава виділила кошти. І я сподіваюся, що ці проєкти будуть реалізовані, – наголосив Володимир Артюх.

Також Сумська міська громада має здійснити ремонт укриття в одній із шкіл міста, ремонт вулиць і доріг комунальної власності.

Буринська громада працює над проєктами щодо капітального ремонту протирадіаційного укриття в навчальному закладі та у ремонту робіт вулиць і доріг комунальної власності.

Комишанська громада має реалізувати проєкти щодо капітального ремонту навчального закладу, реконструкції приміщення під укриття та водогону. Громада отримує колосальні кошти від держави, в кілька разів більші, ніж власний бюджет.

Під час наради керівництво громади пообіцяло впоратися з реалізацією поставлених завдань.Також ряд важливих проектів реалізовуються в Охтирській, Лебединській, Конотопській, Тростянецькій та інших громадах Сумщини. Це капітальні ремонти та реконструкції навчальних закладів, водогонів, вулиць, укриттів, медичних закладів тощо.

Заслухавши громади, Володимир Артюх подякував тим із них, які серйозно підходять до реалізації цих проєктів.

На щастя, 90% проєктів виконуються вчасно. Я дякую відповідальним громадам. Бачу, що з’явився констуктив в роботі і вчасне виконання.Завдяки вашій роботі ми маємо можливість залучити більше коштів в нашу область. А це значить, що спільними зусиллями ми робимо все від нас залежне, щоб Сумщина навіть у військовий час відбудовувалась і розвивалась, – наголосив очільник області.

Коментувати