Події, Суспільство

На Сумщині тривають контрдиверсійні заходи. Громадян просять повідомляти про підозрілих осіб

У зв’язку із продовженням строку дії воєнного стану на території нашої держави та з урахуванням прикордонного розташування Сумської області, на території регіону тривають та будуть проводитись в подальшому комплексні контрдиверсійні заходи. Про це повідомляє Управління СБ України в Сумській області.

Вони спрямовані на запобігання та нейтралізацію загроз розвідувально-підривної діяльності проти нашої держави. Просимо громадян і надалі зберігати спокій, з розумінням ставитись до можливих незручностей та відповідально реагувати на законні вимоги учасників контрдиверсійних заходів, – вказано в повідомленні.

Місцевих жителів закликали обов’язково повідомляти про підозрілих осіб.

За наявної інформації щодо підозрілих осіб, які перебувають у регіоні, особливо, якщо такі цікавляться розташуванням військових та стратегічно важливих об’єктів, підрозділів Сил оборони тощо, просимо негайно телефонувати на цілодобову лінію довіри Управління Служби безпеки України в Сумській області, за номером: 0891-200-533 або повідомляти на електронну адресу Управління: usbu_sum@ssu.gov.ua, – зазначають в Управлінні СБУ у Сумській області.

Коментувати