Енергетика, Події, Суспільство

На Сумщині тракторист збив опору лінії електропередачі, що призвело до знеструмлення тисячі споживачів 

Це сталося на Липоводолинщині. Під час виконання польових робіт водій трактора не впорався з керуванням і скоїв наїзд на опору повітряної лінії електропередачі 35 кВ. На щастя, тракторист не постраждав. Але опору було збито. Це призвело до пошкодження лінії та знеструмлення понад тисячі точок обліку споживачів, повідомляє АТ “Сумиобленерго”.

Фахівці Липоводолинської дільниці філії “Роменський РЕМ” АТ “Сумиобленерго” оперативно відновили розподіл електроенергії споживачам по резервних лініях. Роботи з відновлення пошкодженої ПЛ 35 кВ тривають. Час, ресурси та людська праця, витрачені на це, могли б бути спрямовані на боротьбу з наслідками обстрілів, наголошують енергетики.

“Тому прохаємо жителів Сумщини з обережністю проводити будь-які роботи поблизу енергетичних об’єктів. Це – ваша безпека, перш за все!”

“Звертаємося до машиністів і водіїв спецтехніки! Габарити сільськогосподарських, вантажних і вантажопіднімальних машин і механізмів великі, отже існує загроза, що під час їх експлуатації якась частина може торкнутися електромереж. А це – смертельно небезпечно!” – попереджає АТ “Сумиобленерго”.

Коментувати