Сумською обласною прокуратурою затверджено та направлено до суду обвинувальний акт стосовно трьох жителів м. Середина-Буда Шосткинського району за вчинення державної зради в умовах воєнного стану.
![](https://shostka-news.com/wp-content/uploads/2024/04/photo_2024-04-19_12-31-45-1.jpg)
![](https://shostka-news.com/wp-content/uploads/2024/04/photo_2024-04-19_12-31-46-769x1024.jpg)
До складу агентурної групи входила 25-річна дівчина, її 50-річна мати та 42-річний односелець. Російські агенти не лише збирали дані про актуальні місця розміщення підрозділів Збройних Сил України, їх переміщення, озброєння, а й інформували ворога про результати нанесення вогневих уражень рф по території Шосткинського району Сумської області.
![](https://shostka-news.com/wp-content/uploads/2024/04/photo_2024-04-19_12-31-47.jpg)
Всю зібрану інформацію наймолодша агентка узагальнювала та передавала за допомогою одного з месенджерів співробітнику федеральної служби безпеки російської федерації, який з початку повномасштабного вторгнення росії в Україну залучив її до конфіденційного співробітництва.
На даний час обвинувачені перебувають під вартою. Досудове розслідування – СБУ.
Коментувати
Щоб відправити коментар вам необхідно авторизуватись.