Про це вчора начальник Сумської обласної військової адміністрації Володимир Артюх повідомив під час зустрічі з представниками Ради волонтерів.
![](https://shostka-news.com/wp-content/uploads/2024/04/photo_2024-04-11_09-01-06-1024x658.jpg)
Це рішення прийнято на засіданні Ради оборони за пропозицією Сумської ОВА. У другому півріччі ми плануємо ввести в дію цей навчальний центр, – розповів очільник Сумщини. – Плануємо підготовку добровольчих формувань, цивільного населення».
Коментувати
Щоб відправити коментар вам необхідно авторизуватись.