102, Події

На Сумщині розпочалися оперативно-профілактичні заходи під умовною назвою «МАК-2021»

Дана операція розпочалася 21 травня і триватиме до 23 вересня поточного року. Її мета — виявлення та знищення нелегальних посівів нарковмісних рослин маку та конопель, а також перекриття каналів надходження цих рослин до споживачів наркотиків, повідомляє Відділ комунікації поліції Сумської області.

Поліцейські нагадують, що посіви снотворного маку та конопель в Україні дозволені лише спеціалізованим підприємствам, які отримали відповідну ліцензію, дозвіл та здійснюють відповідну охорону посівів. А громадянам варто пам’ятати, що за незаконний посів або вирощування таких нарковмісних рослин їм загрожує як адміністративна, так і кримінальна відповідальність.

Так співробітники управління боротьби з наркозлочинністю Департаменту боротьби з наркозлочинністю Національної поліції України викрили мешканця міста Конотоп, який на своїй присадибній ділянці вирощував 46 рослин коноплі. Поліцейські вилучили все знайдене та відправили на експертне дослідження. Поліцейські кваліфікували дії чоловіка за ознаками ч.1 ст.310 «Посів або вирощування снотворного маку чи конопель» Кримінального кодексу України.

Поліцейські звертаються до всіх небайдужих громадян з проханням повідомляти на спеціальну лінію «102» про всі відомі факти вирощування нарковмісних рослин.

Коментувати