Безпека, Молодь, Новини, Поліція

На Сумщині підлітки вирішили повторити небезпечний експеримент із соцмереж

Інцидент трапився у одному із сіл Білопільщини. До місцевого відділення поліції звернувся охоронець підприємства та повідомив, що у нічний час почув вибухи. Чоловік побачив двох невідомих та гадав, що вони мають намір пошкодити охоронювані сонячні електростанції. На місце події виїхали правоохоронці.

У ході проведення першочергових оперативно-розшукових заходів працівники сектору кримінальної поліції встановили, що до події причетні двоє місцевих жителів 19 та 16 років. Як виявилось, вони побачили небезпечний експеримент у соціальній мережі, що призводить до розриву пляшки з гучним звуком, та вирішили його повторити. На щастя, ніхто не постраждав.

Відносно батьків 16-річного хлопця ювенальні поліцейські склали адміністративний протокол за невиконання батьками обов’язків щодо виховання дітей. А 19-річний учасник подій понесе відповідальність вже самостійно за ст. 173 КУпАП (дрібне хуліганство).

Джерело: Поліція Сумщини.

Коментувати