Спорт, Суспільство

На Сумщині пройшов Всеукраїнський Олімпійський день (+фото)

Цьогоріч, за доброю традицією, в обласному центрі відзначили Олімпійський день, який проводиться задля розвитку олімпійського руху, пропаганди здорового способу життя, залучення людей до регулярних занять спортом.

130 років, як існує олімпійський рух, 130 років країни всього світу виборюють право бути кращими у тому чи іншому виді спорту, на спортивних майданчиках, не на полі бою, як це робимо сьогодні ми. Через воєнні дії з боку росії і ми сьогодні виборюємо своє право на життя, своє право на майбутнє. А майбутнє – в наших дітях, у здоровому способі життя, – зазначив Володимир АРТЮХ у своєму виступі на відкритті заходу.

Попри війну, прикордонна Сумщина демонструє на міжнародних, і в тому числі, олімпійських змаганнях, свою спортивну міць.

У нас багато переможців міжнародних змагань, Олімпійських ігор. І сьогодні, я впевнений, тут, в цих рядах знаходяться наші майбутні олімпійці, наші чемпіони світу і Європи, – сказав очільник області.

У заході взяли участь майже 150 учасників – вихованці дитячо-юнацьких спортивних шкіл.

У рамках Всеукраїнського Олімпійського дня відбувся символічний пробіг на дистанції 1000 м. Також учасники і гості заходу мали можливість зіграти у «Лазертаг», вуличний футбол «Панна», гру Флорбол, ознайомитись з принципами школи Тхекводенс.

А розпочалось все з розминки, яку провела учасниця літніх Олімпійських ігор 2012 у Лондоні, заслужений майстер спорту України, багаторазова переможниця і призерка чемпіонатів світу та Європи з вільної боротьби Катерина БУРМІСТРОВА.

Коментувати