14 січня на Сумщині прикордонники знешкодили черговий FPV-дрон противника. Про це інформує ДПСУ.
– Прикордонний наряд, який ніс службу на одному із напрямків державного кордону, помітив наближення ворожого коптера. Охоронці кордону відкрили вогонь зі стрілецької зброї, внаслідок влучного попадання, безпілотник вибухнув у повітрі неподалік від позицій захисників України, – вказано в повідомленні.
![](https://shostka-news.com/wp-content/uploads/2024/01/news_20240115_084823_1705301303-1024x683.jpg)
Коментувати
Щоб відправити коментар вам необхідно авторизуватись.