102, Війна РФ проти України, Події, Суспільство

На Сумщині правоохоронці документують наслідки обстрілів окупантами

Вночі і зранку 29 травня ворогом здійснено 10 обстрілів прикордоння. Зафіксовано 63 вибухи. Обстрілів зазнали Великописарівська, Глухівська, Середино-Будська, Шалигинська, Білопільська громади. Про це повідомляє Сумська ОВА.

У Глухівській громаді з території рф здійснено обстріл зі ствольної артилерії – 2 вибухи. Внаслідок обстрілу пошкоджено два багатоквартирні житлові будинки шкільний стадіон, легковий автомобіль.

У Середино-Будській громаді було 17 вибухів (ствольна артилерія) та обстріл з мінометів – 10 вибухів. Внаслідок мінометного обстрілу пошкоджено приватний житловий будинок та газову трубу вуличного побутового газопроводу.

У Великописарівській громаді зафіксовано 4 вибухи (ствольна артилерія) та 10 вибухів з міномету.

У Шалигинській громаді були 3 вибухи (ствольна артилерія) та 5 вибухів з міномету.

У Білопільській громаді здійснено мінометний обстріл – 10 вибухів.

На Сумщині правоохоронці документують наслідки обстрілів окупантами. Як повідомляє Відділ комунікації поліції Сумської області, минулої доби нараховано 64 ворожі удари.

Внаслідок обстрілів пошкоджено 2 багатоквартирних будинка, 14 приватних домоволодінь, шкільний стадіон, 1 автомобіль та лінії електропередач.

За даними фактами відкрито кримінальні провадження за ст. 438 Кримінального кодексу України «Порушення законів та звичаїв війни».

Джерело фото: Відділ комунікації поліції Сумської області

Коментувати