Влада, Поліція, Фінанси

На Сумщині правоохоронці викрили службову особу, яка привласнила кошти з державного бюджету

Під час виконання будівельних робіт, спрямованих на реконструкцію котельні у навчальному закладі, службова особа відповідальна за обсяг та якість робіт, неналежним чином виконала покладені на неї обов‘язки. Слідчі під процесуальним керівництвом прокуратури вже повідомили зловмиснику про підозру у вчиненому.

За даними слідства, в 2020 році, відділ освіти культури та туризму, молоді та спорту Бочечківської сільської ради, уклали договір з ТОВ «Комбінат «Лебединський» про реконструкцію котельні зі встановленням твердопаливного котла у місцевій школі. На що замовники виділили певну суму коштів.

Після укладення вказаного договору у директора будівельної фірми, виник умисел фактично не здійснювати деякий вид робіт і внести неправдиві відомості в офіційні документи – таким чином привласнити залишок невитрачених коштів.

Реалізовуючи свій злочинний умисел, директор ТОВ «Комбінат» Лебединський» склав неправдивий акт виконаних робіт та подав їх для підпису замовнику, з метою отримання оплати. Таким чином, директор, зловживаючи службовим становищем привласнив кошти належні Бочечківській сільській раді.

Слідчі під процесуальним керівництвом прокуратури повідомили службовій особі про підозру за ч. 1 ст. 366 Кримінального кодексу України «Службове підроблення», ч. 4 ст. 358 Кримінального кодексу України «Підроблення документів, печаток, штампів та бланків, збут чи використання підроблених документів, печаток, штампів» та ч. 2 ст. 191 Кримінального кодексу України «Привласнення, розтрата майна або заволодіння ним шляхом зловживання службовим становищем». Слідство триває.

Коментувати