102, Події, Суспільство

На Сумщині поліцейські викрили організовану групу осіб, що незаконно переправляла людей на територію рф

Слідчі поліції спільно з працівниками Державної прикордонної служби, співробітниками Управління служби безпеки України в Сумській області під процесуальним керівництвом Сумської обласної прокуратури викрили організовану групу осіб, що займалася незаконним переправленням людей через державний кордон України на території рф, повідомляє Відділ комунікації поліції Сумської області.

За даними слідства, до організованої злочинної групи входило четверо громадян. Зловмисники, не бажаючи заробляти на життя законним шляхом, вирішили збагачуватися за рахунок незаконного систематичного переміщення осіб на територію держави-агресора.

Під час спілкування вони мали запевнити осіб, які мають бажання виїхати на територію рф, у легальності та законності таких перевезень. За свої послуги замовники брали від 350 до 1 500 доларів з людини.

Після досягнення всіх домовленостей, зловмисники, за допомогою автівок, рухалися за заздалегідь визначеним маршрутом.

Однак під час чергового переправлення були викриті правоохоронцями.

На даний час слідчі поліції під процесуальним керівництвом Сумської обласної прокуратури вже повідомили зловмисникам про підозру за фактом вчинення кримінального правопорушення, передбаченого ч. 3 ст. 332 “Незаконне переправлення осіб через державний кордон України” Кримінального кодексу України. Слідство триває.

Коментувати