Слідчі за оперативного супроводу кіберполіції під процесуальним керівництвом прокуратури завершили розслідування кримінального провадження та вже скерували обвинувальний акт до суду. Про це повідомляє Відділ комунікації поліції Сумської області.
![](https://shostka-news.com/wp-content/uploads/2024/01/5c9550cc-0e66-4c1d-ab7e-66ff3d124836-1024x768.jpg)
У ході досудового розслідування правоохоронці встановили, що 67-річна жінка в одній із заборонених соціальних мереж поширювала контент, щодо підтримки, збройної агресії рф стосовно до України.
Зокрема, на своїй сторінці підозрювана висловлювала радість та розміщувала наступні пости: «Вот уже 9 лет вся страна отмечает День воссоедения Крыма с Россией – день, имеющий огромное значение для исторической справедливости».
Наразі слідчі під процесуальним керівництвом прокуратури вже повідомили останній про підозру у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ст. 436-2 Кримінального кодексу України «Виправдовування, визнання правомірною, заперечення збройної агресії російської федерації проти України, глорифікація її учасників» та скерували обвинувальний акт до суду.
![](https://shostka-news.com/wp-content/uploads/2024/01/267b47d5-cf42-485f-acba-8f451a0c3130-1024x768.jpg)
Коментувати
Щоб відправити коментар вам необхідно авторизуватись.