101, Події, Суспільство

На Сумщині очікується найвищий 5 клас пожежної небезпеки

За прогнозом обласного Гідрометцентру, у період з 12 по 14 травня на переважній території Сумської області збережеться надзвичайна пожежна небезпека – найвищого 5 класу! У даний період зростає небезпека пожеж в природних екосистемах. Про це повідомляє Головне управління ДСНС України у Сумській області.

Зазначається, що такі загоряння вкрай важко виявити у початковій стадії, а тому досить швидко вони можуть поширюватися на значні площі, загрожуючи як довкіллю, розташованим поруч житловому сектору та об’єктам інфраструктури, так і життю та здоров’ю людей.

Вогнеборці нагадують, що відповідно до Розпорядження голови Сумської облдержадміністрації – керівника військової адміністрації, забороняється відвідування населенням лісів та в’їзд до них (крім транзитних шляхів) транспортних засобів та іншої техніки на час дії правового режиму воєнного стану.

У свою чергу рятувальники закликають громадян, будьте відповідальними та не допустіть знищення нашої мальовничої Сумщини! Не паліть суху траву та сміття. Будьте максимально обережними з вогнем. А при виявленні ознак пожежі на відкритих територіях негайно телефонуйте за номером «101»!

Коментувати