Міський голова Тростянця Юрій Бова 26 квітня повідомив про незвичну ситуація, яка сталася позавчора вночі, коли майже опівночі приїхало до Тростянецької лікарні легкове авто, в якому почалися перейми у жінки.
Лікарня і пологове відділення ще не працюють після обстрілів російськими танками. Тож пологи довелося практично допомагати приймати хлопцям з Добровольчого формування Тростянецької територіальної громади, що чергували на посту поруч.
– На світ з’явилася дівчинка. Вперше в громаді після звільнення міста з окупації. Прибувша пізніше екстренна бригада швидкої допомоги допомогли молодій мамі і доставили її з донькою до сусідньої Охтирки. Бажаємо їм швидше повернутися до рідного Тростянця. А хлопцям з нашої тероборони дякуємо і обов’язково їх відзначимо, як і Анну Крюк!,- написав очільник Тростянця.
Він також зазначив, що лікарню і пологове віділення наразі починають відновлювати. Вікна в пологовому вже стоять завдяки співпраці з благодійним фондом.
Головне фото – ілюстративне.
Коментувати
Щоб відправити коментар вам необхідно авторизуватись.