Події, Суспільство

На Сумщині люди повинні мати безперешкодний доступ до якісних діагностичних, медичних та реабілітаційних послуг, – Володимир Артюх

На цьому акцентував увагу начальник Сумської обласної військової адміністрації Володимир Артюх під час робочої поїздки на Шосткинщину. Про це повідомляє Сумська ОВА.

Зазначається, що ще у листопаді минулого року Сумська обласна рада ухвалила рішення про реорганізацію Обласного діагностичного центру, який працював у Шостці. Проте процедура і досі не завершена: майже рік заклад не працює, дороговартісне обладнання простоює, тисячі людей позбавлені можливості доступної та якісної діагностики.

– До мене звертались жителі Шосткинської і сусідніх громад з проханням відновити роботу Обласного діагностичного центру. Послуги закладу були затребувані. Тут працювало сучасне обладнання, професійні спеціалісти, зручна логістика для північної частини великого району. Депутати обласної ради одним рішенням все це перекреслили. Сподіваюсь на найближчій сесії все зміниться на користь людей, адже існує кілька варіантів рішень, щоби відновити надання якісних діагностичних послуг. Зроблю все можливе, щоби центр, як і раніше, працював для людей, адже своєчасна діагностика – це збережене здоров’я і врятовані життя, – сказав Володимир Артюх.

Під час поїздки, начальник Сумської обласної військової адміністрації також відвідав і Шосткинську дитячу лікарню.

Медичний заклад також знаходиться у процесі реорганізації. На його базі буде створений сучасний реабілітаційний центр як для дітей, так і для дорослих. Допомогу у цій роботі надають міжнародні донори.

– Дякую всім, хто сьогодні допомагає Сумщині відновлюватись, надавати людям всебічну допомогу, у тому числі і реабілітаційну. Наразі це для нас, як і для всієї країни дуже важливо. І ми зробимо все, щоби люди, які постраждали від війни, не залишились один на один зі своїми проблемами, а якнайскоріше адаптувались і повернулись до життя. Це важливо, адже наші захисники і захисниці – це гордість України, цвіт нації, – зазначив Володимир Артюх.

Коментувати