На полігоні одного з навчальних центрів ЗСУ мобільними вогневими розрахунками підрозділів Сил протиповітряної оборони, які захищають небо Сумщини від авіаційно-ракетних ударів, проводилось випробування обладнання для знищення ворожих повітряних цілей. Про це повідомляє Сумська ОВА.
У тренувальних стрільбах взяли участь підрозділи ЗСУ, територіальної оборони.
Долучився до вибровувань і начальник Сумської обласної військової адміністрації Володимир Артюх.
– Результати випробувань показали значне підвищення ефективності застосування мобільних вогневих груп, – зазначив очільник області.
Володимир Артюх подякував депутатам Верховної Ради від Сумщини, військовим адміністраціям, громадам, які допомагають підвищувати бойову спроможність Сил ППО, які захищають небо Сумщини.
– Як ніколи Сумщина сьогодні має потужний бойовий потенціал як по захисту неба, так і кордону, – підкреслив начальник Сумської обласної військової адміністрації.
![](https://shostka-news.com/wp-content/uploads/2024/01/img_20240107_110652_0374536219395536253093-1024x683.jpg)
![](https://shostka-news.com/wp-content/uploads/2024/01/img_20240107_110651_1867791937873616965765-1024x683.jpg)
![](https://shostka-news.com/wp-content/uploads/2024/01/img_20240107_110651_3205482873666450571468-1024x683.jpg)
![](https://shostka-news.com/wp-content/uploads/2024/01/img_20240107_110651_9842842123000034158764-1024x683.jpg)
![](https://shostka-news.com/wp-content/uploads/2024/01/img_20240107_110651_3672675397875299875682-1024x683.jpg)
![](https://shostka-news.com/wp-content/uploads/2024/01/img_20240107_110651_9107115822866896326257-1024x683.jpg)
![](https://shostka-news.com/wp-content/uploads/2024/01/img_20240107_110651_4288709230763091341534-1024x683.jpg)
Коментувати
Щоб відправити коментар вам необхідно авторизуватись.