Про це повiдомляє голова Сумської ОВА Дмитро Живицький.
– Сьогодні разом з рестораторами, представниками торговельних мереж, контролюючих і правоохоронних органів дійшли спільної згоди у цьому питанні, – зазначив Живицький.
У магазинах придбати пиво, слабоалкогольні напої і вино можна буде щоденно: у будні – з 11.00 до 19.00
У вихідні, як і було до цього, магазини продаватимуть алкоголь будь-якої міцності у часи своєї роботи.
У барах, ресторанах, кафе алкоголь можна буде вживати протягом всього тижня з 11.00 до 21.00.
Людям у військовій формі відпускати алкоголь заборонено!!!
– Розумію, є різні думки з цього питання, але статистика говорить про наступне: у два рази менше, ніж торік, надійшло акцизного податку ( 18 млн грн проти 36 млн грн); майже у 3 рази збільшилась кількість експериз на визначення стану алкогольного сп’яніння; значно збільшилась кількість госпіталізації внаслідок алкогольних інтоксикацій і отруєнь сурогатами; збільшилась кількість правопорушень, скоєних у стані алкогольного сп’яніння, – повідомляє Дмитро Живицький
📌 Ці нововведення почнуть діяти на всій території області з часу опублікування офіційного розпорядження. (Попередньо з наступного вівторка, 14 червня)
Коментувати
Щоб відправити коментар вам необхідно авторизуватись.