Благоустрій, Влада, Новини

На Сумщині за тиждень відновили 9 обʼєктів, які були пошкоджені внаслідок агресії рф

За інформацією виконуючого обов’язки директора Департаменту капітального будівництва Сумської обласної державної адміністрації Андрія ЛИТВИНЕНКА на минулому тижні відновлено 4 приватних житлових будинки – в Есманьській громаді, а також 5 господарських будівель. Роботи з відновлення тривають.

На жаль, ворог продовжує знищувати інфраструктуру Сумщини. Як розповів керівник штабу зони територіальної оборони Юрій ПОЛОУС, на минулому тижні було пошкоджено 9 приватних житлових будинків, 2 магазини, 5 господарчих споруд, 4 автомобілі і одну адмінбудівлю.

Ворог продовжує знищувати критичну інфраструктуру, обстрілювати будинки мирних людей. Але у питанні підготовки до зими наше завдання – підготувати, захистити, зарезервувати додаткові потужності, щоби забезпечити людям нормальні, наскільки це можливо, умови життя.

Цю задачу ставлять перед Сумщиною в Офісі Президента, в Уряді. Йдеться як про відновлення, так і про захист об’єктів критичної інфраструктури, будівництво фортифікаційних споруд, – підкреслив начальник Сумської обласної військової адміністрації Володимир АРТЮХ.

Коментувати