Як зазначив начальник Сумської обласної військової адміністрації Володимир АРТЮХ нарощення фонду захисних споруд в області триває, повідомляє Сумська ОВА.
З липня цьогоріч фонд захисних споруд області збільшився на 394 одиниці і наразі налічує 1998 об’єктів.
Зокрема, упродовж минулого тижня у громадах облаштували ще 10 об’єктів.
Наразі загальна місткість захисних споруд зросла на 100 тисяч осіб – із 250 тисяч до 350 тисяч. Це дозволить захистити 35,4% жителів області.
– Не збавляємо темпів роботи. Особлива увага, зокрема, приділяється створенню безпечних умов для учасників освітнього процесу та облаштування укриттів у навчальних закладах, – зауважив Володимир Артюх.
На сьогодні укриття наявні в 621 із 703 закладів освіти Сумщини, що становить 88,3%. 210 освітніх установ потребують капітального ремонту, реконструкції, чи побудови захисних споруд.
Процес облаштування, будівництва укриттів у закладах освіти не припиняється, на деяких об’єктах зараз тривають роботи. Один із таких – Шосткинський навчально-виховний комплекс: спеціалізована школа І-ІІ ступенів – ліцей.
![](https://shostka-news.com/wp-content/uploads/2023/12/aa6c8ed3-0d7c-439e-b0af-db8ffdf144ba-1024x683.jpg)
![](https://shostka-news.com/wp-content/uploads/2023/12/ea41ef3a-6c64-42b5-972e-f5df82bdd988-1024x683.jpg)
Восени було прийнято рішення додатково виділити на будівництво захисної споруди в ліцеї 5 мільйонів гривень з обласного бюджету. Наразі на об’єкті тривають будівельні роботи, вже підготовлено котлован та забетоновано, у процесі – зведення арматурних конструкцій.
Коментувати
Щоб відправити коментар вам необхідно авторизуватись.