Економіка, Події

На Сумщині заробітна плата усім “бюджетникам” має виплачуватися у повному обсязі. Невиконання цього – злочин! – голова ОВА

Про це повідомив голова ОВА Дмитро Живицький.

– До мене почали надходити звернення від бюджетників Сумщини, більшість з них – від освітян Тростянця. Їм місцева влада відмовляється виплачувати заробітну плату! Мало того, ще й залякують щоб мовчали! Заробітна плата освітянам та усім бюджетникам має виплачуватися у повному обсязі. Ставка і передбачені законодавством надбавки! Невиконання цього – злочин! Ніхто не має права заставляти людей писати заяви “за власним бажанням” “за власний рахунок” і т.п. Повторюсь: це злочин та свинство таких керівників!, – написав Живицький.

Можуть бути затримки з виплатами з об’єктивних причин, пов’ язаних з військовою агресією РФ, але усе повинно нараховуватися і виплачуватися у повному обсязі!

Якщо є питання у керівників ОМС та закладів, то працівники Сумської обласної військової адміністрації та Держказначейства у Сумській області проконсультують і допоможуть, як завжди це і робили! Дав доручення жорстко контролювати та реагувати усім відповідним структурам на порушення трудового законодавства! У разі таких порушень та погроз прошу негайно звертатися з заявою до поліції! У разі виникнення будь-яких питань телефонуйте на безкоштовну гарячу лінію Сумської обласної військової адміністрації: 0800301501. Наша найвища цінність – людина і ми працюємо для людей! Слава Україні!, – підкреслив голова ОВА.

Коментувати