З 28 квітня у Сумській області розпочав роботу добровольчий будівельний батальйон “Добробат”. Про це у Telegram-каналі повідомив голова Сумської обласної військової адміністрації Дмитро Живицький.
– Цей ресурс дає змогу об’єднатися відбудовникам України. Тут об’єднуються зусилля всіх, хто має бажання і можливість допомагати. Наші рятувальників взяли на себе колосальну роботу з розбору завалів. Волонтери, які хочуть допомогати, долучаються до”Добробату”.https://www.dobrobat.in.ua/. Тут можна обрати напрямок за яким є змога працювати. Якщо маєте таке бажання – реєструйтеся!Разом відбудуємо, разом переможемо!, – написав Живицький.
Вчора на Сумщині волонтерським рухом «Добробат» вже було організувано першу акцію з відновлення області та України.
– Розбирали завали у Тростянецькій міській лікарні. Це лише перший виїзд у Тростянець. Далі будемо в Охтирці та інших містах області, – написав Живицький.
![](https://i1.wp.com/shostka-news.com/wp-content/uploads/2022/04/278575100_415986273863011_268052305716096419_n.jpg?ssl=1&resize=682%2C682)
![](https://i2.wp.com/shostka-news.com/wp-content/uploads/2022/04/278580273_415986313863007_1505996214140380835_n.jpg?ssl=1&resize=681%2C681)
![](https://i0.wp.com/shostka-news.com/wp-content/uploads/2022/04/278581316_415986390529666_8197425006278242163_n.jpg?ssl=1&resize=640%2C640)
![](https://i1.wp.com/shostka-news.com/wp-content/uploads/2022/04/278646890_415986240529681_1091626941685135441_n.jpg?ssl=1&resize=640%2C640)
![](https://i2.wp.com/shostka-news.com/wp-content/uploads/2022/04/278751143_415986213863017_7634423985811983117_n.jpg?ssl=1&resize=640%2C640)
![](https://i0.wp.com/shostka-news.com/wp-content/uploads/2022/04/278843193_415986083863030_5091684744222736788_n.jpg?ssl=1&resize=640%2C640)
![](https://i0.wp.com/shostka-news.com/wp-content/uploads/2022/04/278856017_415986350529670_5095546288903929804_n.jpg?ssl=1&resize=640%2C640)
![](https://i2.wp.com/shostka-news.com/wp-content/uploads/2022/04/278982788_415986043863034_3189037455483912653_n.jpg?ssl=1&resize=640%2C640)
![](https://i1.wp.com/shostka-news.com/wp-content/uploads/2022/04/279081163_415986117196360_2457916967932573184_n.jpg?ssl=1&resize=640%2C640)
Коментувати
Щоб відправити коментар вам необхідно авторизуватись.