Охтирською окружною прокуратурою затверджено та направлено до суду обвинувальний акт стосовно голови правління одного з місцевих ОСББ у м. Охтирка за фактом привласнення та розтрати чужого майна, а також легалізації доходів, – повідомляє прокуратура Сумщини.
![](https://shostka-news.com/wp-content/uploads/2024/04/photo_2024-04-11_12-03-10.jpg)
За даними слідства, обвинувачена, маючи доступ до банківських рахунків об’єднання співвласників багатоквартирного будинку, де зберігались кошти мешканців для оплати житлово-комунальних послуг, діючи всупереч статуту, привласнила 642 тис. грн.
За отримані злочинним шляхом кошти жінка протягом 2022-2023 років придбала дві автівки. Оскільки жінка переховується від органу досудового розслідування, її оголошено в міжнародний розшук.
Досудове розслідування завершено слідчими Охтирського відділу поліції ГУНП в Сумській області
Коментувати
Щоб відправити коментар вам необхідно авторизуватись.