Новини, Привітання, Сільгоспгосподарство, Суспільство

На Сумщині відзначили кращих фермерів

За дорученням начальника Сумської ОВА Володимира АРТЮХА привітав кращих фермерів, які працюють на території Сумщини, та відзначив їх почесними грамотами перший заступник начальника Сумської ОВА Тарас САВЧЕНКО.

Тарас Савченко подякував фермерам за їх роботу, тяжку працю задля забезпечення продовольчих потреб регіону.

Сьогодні дійсно свято. Ми дякуємо фермерам, які, незважаючи на всі обставини прикордонної Сумщини, працюють і дають результат, – зазначив Тарас Савченко. – Завдяки всім, хто працює в аграрній галузі, Сумщина мала хороші показники в 2022-2023 роках. Такі ж результати очікуємо і в 2024 році.

За його словами, на Сумщині влада активно співпрацює з фермерами, владні інституції намагаються знайти відповідні фінансові механізми для того, щоб підтримати сільське господарство під час воєнного стану.

При Сумській ОВА діє аграрний штаб, де ми збираємо представників і керівників профільних асоціацій, які від імені фермерів озвучують проблемні питання, і разом з військовими, представниками ДСНС, інших структур намагаємось їх вирішувати, – говорив він.

Перший заступник начальника Сумської ОВА побажав представникам фермерських господарств Сумщини економічного зростання їх підприємств, успіхів колективам та миру на українській землі.

З нагоди Дня фермера кращі фермери Сумської області були відзначені почесними грамотами голови Сумської обласної військової адміністрації.

Коментувати