Влада, Офіційно, Привітання

На Сумщині відзначили День Конституції України : підняли найвищий прапор в області та вручили державні нагороди

Начальник Сумської ОВА Володимир АРТЮХ разом із заступниками, керівництвом обласної ради, міської військової адміністрації та представниками громадськості вшанували полеглих героїв, взяли участь у піднятті найвищого в області Прапора України.

Також очільник Сумщини вручив державні нагороди жителям області:

Нині велике свято для нашої рідної України, для кожного з нас, тих, хто з честю і гордістю знає, що він українець, – зазначив Володимир Артюх. – Безумовно, сьогодні обов’язки і права – це статус для кожного з нас. Головний обов’язок сьогодення – це стаття 65 Конституції України щодо захисту нашої держави, нашого народу, нашої землі.

28 червня 2024 року – 28-ма річниця прийняття Конституції України і 856 день від моменту повномасштабного вторгнення військ рф в Україну.

Очільник області підкреслив, що сьогодні сотні тисяч захисників і захисниць виконують цей обов’язок, мільйони в тилу працюють у полях, на заводах, виконують оборонні замовлення.

На Перемогу працює увесь народ, але, безумовно, ми сьогодні шануємо наших захисників. Я впевнений, що Конституція, яка дає нам можливість для розвитку нашого суспільства, нашої нації, нашого народу, сприятиме виконанню наших основних завдань Збройними Силами, іншими структурами, які забезпечують безпеку середовища нашої країни, – додав начальник Сумської ОВА.

Володимир Артюх вручив державні нагороди кращим синам і донькам Сумщини – нашим героям-захисникам, почесним донорам, Матері-героїні, усім тим, чиї імена уже зараз вписані в історію Сумщини та України!

За особисту мужність, виявлену у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, самовіддане виконання військового обов’язку Указом Президента України орденом «За мужність» IIІ ступеня нагороджено старшого сержанта Володимира ЛЮБИВОГО та старшого солдата Івана ГРЕКА.

Указом Президента України медаллю «Захиснику Вітчизни» відзначено солдата Сергія ПОНОМАРЕНКА.

Крім того, почесне звання «Заслужений донор України» присвоєно Людмилі ДЕМИДЕНКО, Миколі КИРИЛЕНКУ, Анатолію ПИСАРЄВУ, Ігорю ТЯЖКОРОБУ.

А ще за материнську самовідданість, зразкове виховання дітей, забезпечення умов для їх всебічного розвитку почесне звання «Мати-героїня» присвоєно сумчанці, матері 5 дітей Людмилі ВОЙТОВИЧ.

Також за виконання завдань із забезпечення здійснення заходів із забезпечення оборони України, захисту безпеки населення та інтересів держави у зв’язку з широкомасштабною збройною агресією російської федерації проти України, значний особистий внесок у зміцнення оборони України відзнакою Президента України «За оборону України» було нагороджено заступника начальника Сумської ОВА Сергія КРОПИВЧЕНКА та т.в.о. начальника Сумської РВА Михайла МЕЛЬНИКА.

Коментувати