З 2 по 4 лютого 2024 року у Ромнах відбувся Відкритий турнір з боксу пам’яті шосткинця, Майстра спорту міжнародного класу Максима Галінічева, який загинув, захищаючи Україну у березні минулого року.
![](https://shostka-news.com/wp-content/uploads/2024/02/fb_img_17071652186355051283092920394891-768x1024.jpg)
У змаганнях брали участь спортсмени із Києва, Полтавської, Сумської областей.
![](https://shostka-news.com/wp-content/uploads/2024/02/fb_img_17071652208042717037858786948652-1024x768.jpg)
Вихованці Шосткинської КДЮСШ «Барса» вибороли дві золоті медалі: Григорій Мандрикін у ваговій категорії 63 кг, Тихон Мандрикін у ваговій категорії 57 кг.
– Вітаємо наших боксерів та тренерів Євгена Хрестікова, Олексія Боровика!, – повідомляють у КДЮСШ “Барса”.
![](https://shostka-news.com/wp-content/uploads/2024/02/fb_img_17071652247567888079996053916437-1024x683.jpg)
![](https://shostka-news.com/wp-content/uploads/2024/02/fb_img_17071652266152106971458977081602-1024x683.jpg)
![](https://shostka-news.com/wp-content/uploads/2024/02/fb_img_17071652290455593248427967322417-1024x768.jpg)
![](https://shostka-news.com/wp-content/uploads/2024/02/fb_img_17071652312923029876953945691805-1024x768.jpg)
![](https://shostka-news.com/wp-content/uploads/2024/02/fb_img_1707165222705248766557895868390-768x1024.jpg)
Коментувати
Щоб відправити коментар вам необхідно авторизуватись.