Про це домовились голова Сумської обласної військової адміністрації Дмитро Живицький та керівник Інституту серця МОЗ України Борис Тодуров.
![](https://shostka-news.com/wp-content/uploads/2022/12/5417fe4e-2b1f-4a71-80a7-20f0906d5b74-1024x682.jpg)
– Філію плануємо відкрити у Сумському обласному клінічному кардіологічному диспансері. Це – можливість для наших лікарів переймати досвід, опановувати новітні лікувально-діагностичні методики. А для мешканців області стане доступна вузькоспеціалізована кардіологічна та кардіохірургічна допомога. Зараз же, за нею треба їхати лише до столиці, – зазначив Дмитро Живицький.
Разом з тим, планується будівництво нового кардіохірургічного корпусу, укомплектуванням його сучасним обладнанням. Це вже – перспективи розвитку кардіохірургії та трансплантології на Сумщині.
– Знайшли можливість для впровадження спеціалізованої підготовки молодшого медичного персоналу на етапі навчання у медичних училищах, а також для студентів Медичного інституту СумДУ. Спільно з Інститутом серця, Сумською обласною радою та кардіологічним диспансером уже починаємо реалізацію цього проєкту, – запевнив голова Сумської ОВА.
![](https://shostka-news.com/wp-content/uploads/2022/12/6b2c7080-6a66-426d-9bb7-c325bb8aa194-1024x682.jpg)
![](https://shostka-news.com/wp-content/uploads/2022/12/34a5cee5-79c6-471a-af45-7a5ddd2a2f8f-1024x682.jpg)
![](https://shostka-news.com/wp-content/uploads/2022/12/a6ab506e-130f-4e31-a777-a7ad6c4fc284-1024x682.jpg)
Коментувати
Щоб відправити коментар вам необхідно авторизуватись.