Медицина, Події, Суспільство

На Сумщині буде філія Інституту серця

Про це домовились голова Сумської обласної військової адміністрації Дмитро Живицький та керівник Інституту серця МОЗ України Борис Тодуров.

Філію плануємо відкрити у Сумському обласному клінічному кардіологічному диспансері. Це – можливість для наших лікарів переймати досвід, опановувати новітні лікувально-діагностичні методики. А для мешканців області стане доступна вузькоспеціалізована кардіологічна та кардіохірургічна допомога. Зараз же, за нею треба їхати лише до столиці, – зазначив Дмитро Живицький.

Разом з тим, планується будівництво нового кардіохірургічного корпусу, укомплектуванням його сучасним обладнанням. Це вже – перспективи розвитку кардіохірургії та трансплантології на Сумщині.

Знайшли можливість для впровадження спеціалізованої підготовки молодшого медичного персоналу на етапі навчання у медичних училищах, а також для студентів Медичного інституту СумДУ. Спільно з Інститутом серця, Сумською обласною радою та кардіологічним диспансером уже починаємо реалізацію цього проєкту, – запевнив голова Сумської ОВА.

Коментувати