На службу в закладах освіти міста та району заступили офіцери безпеки. Метою проєкту є попередження можливих небезпечних ситуацій та створення безпекового фону серед школярів та персоналу. Про це повідомляє Відділ комунікації поліції Сумської області.
Закінчивши навчання майбутні офіцери безпеки приступили до стажування в закладах середньої освіти, де проводиться очне та змішане навчання.
Правоохоронці будуть зобов’язані не лише контролювати стан безпеки в закладі, а й вміти спілкуватись з учнями та знятися на дитячій психології, щоб розуміти дитину та за потреби вчасно їй допомогти.
Цей проєкт спрямовано на захист дітей у школах під час війни, а також створення безпекового середовища після її завершення.
Це спільна ініціатива керівництва держави за участі Міністерства освіти і науки України за підтримки Міністерства внутрішніх справ та Національної поліції.
![](https://shostka-news.com/wp-content/uploads/2024/01/421743037_692339536397504_1399741724642128342_n-1024x576.jpg)
![](https://shostka-news.com/wp-content/uploads/2024/01/421764963_692339569730834_492218080396817976_n-1024x768.jpg)
![](https://shostka-news.com/wp-content/uploads/2024/01/422129471_692339533064171_5560091931719089294_n-1024x768.jpg)
Коментувати
Щоб відправити коментар вам необхідно авторизуватись.