Події, Суспільство

На ремонт та утримання місцевих доріг на Сумщині з державного бюджету передбачено у 2023 році 618 мільйонів гривень

Перед затвердженням розпорядження про перелік об’єктів ремонту автомобільних доріг місцевого значення та вулиць і доріг комунальної власності за рахунок субвенції з державного бюджету з метою максимально ефективного розподілу коштів голова Сумської ОВА Володимир АРТЮХ провів відповідні наради з головами РВА та громад Сумщини. Про це повідомляє Сумська ОВА.

Зазначається, що було прийняте спільне рішення щодо пріоритетних об’єктів, які мають бути відремонтовані в районах області, і надане доручення Департаменту розвитку інфраструктури Сумської ОВА внести зміни до переліку об’єктів ремонту автомобільних доріг загального користування місцевого значення за рахунок субвенції з державного бюджету у 2023 році.

Відповідно до розпису державного бюджету на ремонт і утримання місцевих доріг Сумської області передбачена субвенція з державного бюджету в сумі 618 мільйонів гривень, з яких 100 млн грн – на капітальні видатки та 518 млн грн – на поточні видатки.

За рахунок вказаної субвенції у 2023 році передбачається відремонтувати капітальним ремонтом 7 об’єктів на автомобільних дорогах місцевого значення та 5 об’єктів на вулицях комунальної власності у населених пунктах Сумської області.

Крім цього, поточним ремонтом передбачається виконання робіт на 16 об’єктах доріг місцевого значення та 16 об’єктах на вулицях і дорогах комунальної власності в населених пунктах.

Розподіл коштів субвенції передбачає рівномірне фінансування по всіх 5 районах Сумської області відповідно мережі автомобільних доріг загального користування місцевого значення у кожному районі.

Крім цього, близько 200 млн грн передбачається на експлуатаційне утримання автомобільних доріг загального користування місцевого значення Сумської області, які будуть спрямовані на ліквідацію аварійних ділянок автомобільних доріг та штучних споруд на них.

Коментувати