Два дні, 12-13 квітня, на Шосткинщині проходила науково-практична конференція «Деснянський біосферний резерват: збереження природної та культурної спадщини задля розвитку громад» в м. Шостка для поглиблення співпраці між Національним природним парком “Деснянсько-Старогутський” та Шосткинською міською радою.
Основна мета даного заходу полягала в налагодженні зв’язків та вирішенні основних питань в організації співробітництва в напрямках еколого-освітньої та науково-дослідної діяльності. Для обговорення запросили вчителів біології Шосткинської громади.
З вітальними словами виступили Шосткинський міський голова Микола Нога, головний спеціаліст Управління освіти Шосткинської міської ради Зінаїда Куниця та директор НПП “Деснянсько-Старогутський” Сергій Кубраков.
Цікавим та насиченим видався і другий день конференції. Її учасники вирушили в подорож екологічним маршрутом , познайомились з природними пам’ятками та цікавими місцями Шосткинщини.
Коментувати
Щоб відправити коментар вам необхідно авторизуватись.