Україна затвердила склад національної збірної на зимові Олімпійські ігри. В Пекін поїдуть 45 спортсменів, які будуть представлені у 12 видах спорту. Серед них і двоє лижників із Шостки – це Олексій Красовський та Дар’я Рубльова.
![](https://shostka-news.com/wp-content/uploads/2022/01/4b2ee7ef-a946-49ba-ab4b-96de25d85ad1-1-1024x768.jpg)
Зараз спортсмени наполегливо готуються до змагань, які розпочнуться 4-го лютого. Про тернистий шлях шосткинців до світової лижні, за яких вболіватиме не лише вся Шостка, а і вся Україна – у сюжеті ТРК “Акцент”.
Коментувати
Щоб відправити коментар вам необхідно авторизуватись.