Поліцейські надають посильну допомогу учасникам дорожнього руху та громадянам, які опинилися в складному становищі через погіршення умовних умов.
![](https://shostka-news.com/wp-content/uploads/2023/12/дерево-1024x551.jpg)
Як повідомляють у Поліції Сумської області, під час патрулювання Кролевецької територіальної громади, поліцейський офіцер громади виявив, що на автодорозі Кролевець-Шостка впало дерево, яке унеможливило рух транспортних засобів. Водіям доводилось об’їжджати дану частину дорогу іншим шляхом, що займало не мало часу. Правоохоронець, не залишившись осторонь, разом з небайдужими громадянами провели розчистку автодороги та прибрали дерево. Завдяки спільним зусиллям рух автотранспорту був відновлений. Водії, які потрапили в пастку, висловлюють вдячність поліціянту за допомогу.
У поліції закликають керманичів їхати максимально обережними та уважними. Дотримуйтесь правил дорожнього руху, швидкісного режиму та дистанції.
Коментувати
Щоб відправити коментар вам необхідно авторизуватись.