Влада, Суспільство, Фінанси

На відновлення доріг Сумській області спрямують 222,2 млн гривень

Кабінет міністрів виділив 2,39 млрд грн. на відновлення автомобільних доріг місцевого значення, які використовуються для потреб Збройних Сил України. Про це повідомив представник уряду у Верховній Раді Тарас Мельничук у Telegram, посилаючись на відповідне рішення уряду, схвалене 2 липня.

Він також додав, що спочатку ці кошти призначалися на виплату додаткової дотації з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення повноважень органів місцевого самоврядування на деокупованих та тимчасово окупованих територіях.

Водночас Кабмін вирішив зменшити фінансування за цією програмою на 2,39 млрд грн та передати ці кошти у “Резервний фонд”.

В подальшому уряд виділив на безповоротній основі за рахунок коштів резервного фонду державного бюджету 2,39 млрд грн. для здійснення заходів, повʼязаних з відновленням автомобільних доріг загального користування місцевого значення, які використовуються для потреб Збройних Сил України, обласним державним адміністраціям (для обласних військових адміністрацій).

“Кошти можуть бути витрачені виключно на відновлення зруйнованих доріг, що використовуються для перевезення військових і гуманітарних вантажів та як евакуаційні маршрути”, – повідомила перший віце-прем’єр-міністр – міністр економіки Юлія Свириденко.

Відповідно до рішення уряду на відновлення доріг Сумській області спрямують 222,2 млн грн. Найбільше грошей передбачено для Харківщини – 502,95 млн грн.

Кошти надійдуть у розпорядження обласних адміністрацій, які мають погодити, зокрема, з Міноборони, МОЗ та Мінінфраструктури перелік доріг, важливих для забезпечення потреб оборони і гуманітарних цілей та підлягають відновленню.

epravda.com.ua

Фото ілюстративне.

Коментувати